• تهران, انتهای خیابان خالد اسلامبولی, خیابان 39, پلاک 22, طبقه سوم
EhsanSanatPasargad L

تماس با ما

021-28424312

ایمیل

info@ehsansanatpasargad.com

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17

درباره ما

اتوماسیون صنعتی و ساختمان, تخصص ماست


طراحی و اجرای سیستمهای اتوماسیون صنعتی با استفاده از محصولات برندهای معتبری همچون امرن, فونیکس کنتاکت, زیمنس و ... امکان اجرای پروژه های پیچیده را برای ما فراهم آورده است. رضایت مشتری در قبال خدمات ارائه شده, سیاستهای کلی شرکت را تعیین میکند. با این وجود با افتخار اعلام میکنیم ما هر روز در حال یادگیری هستیم و هر روز با چالشهای جدیدی در جهت رفع مشکلات واحدهای صنعتی مواجه می شویم.

چرا انتخاب شما شرکت ماست؟

بیش از بیست سال فعالیت در تامین تجهیزات, طراحی, مشاوره, نصب و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی, میتواند پشتوانه قابل اتکایی برای هدایت پروژه های اتوماسیون یکپارچه باشد. در طول این مدت با صنایع مختلف از قبیل نفت و گاز, آب و فاضلاب, صنایع غذایی, بسته بندی, نساجی, بازیافت زباله, صنایع تولید آرد, تولید خوراک دام, ماشین سازی, صنایع داروسازی و … سر و کار داشته ایم. ما پیچیدگی کار را می شناسیم و از ابتدا تمام تلاش خود را به کار می‎ بندیم تا پیشنهاد فنی مطمئن و قابل اجرا به کارفرمایان محترم ارائه دهیم. 

مهندسی اتوماسیون صرفا به صنعت ختم نمیشود. در سالهای اخیر اتوماسیون ساختمانها نیز رواج یافته و در طول این مدت شاهد بوده ایم که چه ساختمانهای با ارزشی بخاطر طراحی سیستمهای هوشمند ضعیف, با چه مشکلاتی روبرو بوده اند. ده سال تجربه با ارزش در مشاوره, طراحی و اجرای ساختمانهای هوشمند, گنجینه گرانبهایی برای ما بشمار می رود و آن را صادقانه در اختیار شما قرار میدهیم.

0 +
رضایت مشتری
0 +
نیروی انسانی
0 +
تجربه کاری (سال)
0 +
پروژه های انجام شده